Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“

Respublikinis matematinio mąstymo ir skaitmeninio sumanumo projektas „Žaidžiu – skaičiuoju – mąstau“

2026 m. vasario 17 d. – 2026 m. gegužės 8 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ logopedės, specialiosios pedagogės Deimantė Šniukaitė, Viktorija Balčiūnė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja, specialioji pedagogė Rimantė Petrauskė organizavo respublikinį ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų matematinio mąstymo ir skaitmeninio sumanumo projektą „Žaidžiu – skaičiuoju – mąstau“.

Projekte dalyvavo ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai bei švietimo pagalbos specialistai iš Vilniaus, Pasvalio r., Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Kybartų, Klaipėdos r. ir Alytaus. Dalyviai dalijosi savo gerąja darbo patirtimi, pristatė sukurtas ugdomąsias veiklas, metodines priemones ir skaitmenines užduotis, skirtas vaikų matematinio mąstymo, problemų sprendimo bei skaitmeninio sumanumo gebėjimams ugdyti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems projekto dalyviams už aktyvų įsitraukimą, kūrybiškumą, dalijimąsi gerąja darbo patirtimi ir vertingą indėlį kuriant metodinių priemonių rinkinį. Tikime, kad bendradarbiavimas ir pasidalintos idėjos praturtins ugdymo procesą bei įkvėps naujoms veikloms.

Kviečiame susipažinti su projekto metu sukurtomis priemonėmis ir užduotimis: https://canva.link/xp1o9kraf0udwqo

Autorius:
Deimantė Šniukaitė

Nuotraukos:
Projekto dalyviai

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokytojams
  • DUK
Naujienų archyvas